Media Creations

Nasze publikacje prasowe

Separator
Living Room
Living Room

Living Room to elegancki i nowoczesny magazyn poświęcony aranżacji wnętrz i sztuce użytkowej. Prezentuje piękne i oryginalne mieszkania, apartamenty, domy oraz przedmioty dekoracyjne, które są doskonałą inspiracją dla wszystkich, którym piękno i styl nie są obojętne. W każdym wydaniu magazynu prezentacje aranżacji wnętrz, inspirowanych najlepszymi wzorami.

Dom Idealny
Dom Idealny

Dom Idealny to magazyn poradnikowo-budowlany. W Domu Idealnym znaleźć można wszystko na temat remontowania, odnawiania, budowania i przebudowywania. Magazyn inspiruje również do zmian w wystroju wnętrz, jest źródłem wiedzy o tym, jak je pomysłowo oraz funkcjonalnie urządzić i wyposażyć. Dom Idealny wyróżniają atrakcyjne zdjęcia, merytoryczna zawartość redakcyjna.

Decoration & Design
Decoration&Design

Decoration & Design to nowoczesny magazyn o architekturze wnętrz i designie. W każdym numerze zamieszczamy designerskie oraz ekskluzywne aranżacje - rezydencje, apartamenty, lofty i mieszkania. Prezentujemy najnowsze trendy w aranżacji wnętrz. Magazyn pokazuje jak duży wpływ ma design na otaczającą nas przestrzeń. To pismo dla każdego, kto interesuje się wzornictwem przemysłowym i nowoczesną architekturą.

Comfort Life
Comfort Life

Comfort Life to magazyn poświęcony lifestylowi. Magazyn pokazuje współczesne trendy w sprzęcie RTV i elektronice, motoryzacji, turystyce, modzie oraz alkoholach. Nasz tytuł to także podróże, sport, fitness, ciekawe sposoby spędzania wolnego czasu oraz niezwykłe miejsca na całym świecie.

Dodatki do magazynów

Separator
e-zakupy
e-zakupy

Zakupy internetowe to coraz popularniejszy sposób nabywania towarów. Dotyczy to szczególnie artykułów służących do wyposażania i aranżacji wnętrz, a także sprzętu agd i rtv. Jednak żeby coś kupić, trzeba wiedzieć, gdzie to można znaleźć. W dodatku e-zakupy prezentowane są najciekawsze produkty, które można znaleźć w najnowszej ofercie sklepów internetowych, pozwala to w łatwy i szybki sposób zorientować się co w "sieci piszczy".

Ogród Idealny
Ogród Idealny

Ogród Idealny to dodatek, którego wątkiem nadrzędnym jest szeroko rozumiana tematyka ogrodnicza, poczynając od projektowania ogrodów, poprzez wykonanie i na pielęgnacji skończywszy. Każdy numer Ogrodu Idealnego to nowa porcja wiedzy, oryginalnych pomysłow i cennych inspiracji. Udzielamy praktycznych porad dotyczących dojazdów, ścieżek z kostki, basenów, oświetlenia i konserwacji ogrodów.

Design Online
Design Online

Aby ułatwić Państwa "poszukiwania" w sieci magazyn Decoration and Design oferuje Państwu specjalny dodatek Design Online. Tutaj znajdą Państwo najciekawsze produkty z najnowszej oferty najlepszych sklepów internetowych. To dzięki nim można pomysłowo, funkcjonalnie i nie zawsze dużym kosztem odnowić wnętrze Waszego domu lub mieszkania. Ponadto zamieszczamy ciekawe artykuły z zakresu wzornictwa i lifestylu.

Kominek Idealny
Kominek Idealny

Kominki są coraz popularniejsze w naszych domach. Magazyn Dom Idealny oferuje dodatek specjalny, Kominek Idealny. Znajdą tu Państwo wszystkie najważniejsze informacje i nowości z zakresu budowy, materiałów, technologii, a także wyposażenia dodatkowego do kominków. W dodatku prezentujemy również najnowszą ofertę sklepów internetowych zajmujących się branżą kominkową.

Świat Dziecka
Świat Dziecka

Świat Dziecka to specjalny dodatek reklamowy, zawierać będzie wielostronicowy przegląd produktów przeznaczonych dla przyszłych mam oraz rodziców i dziadków małych dzieci. Aktualne ceny, dokładne opisy, wysokiej jakości ilustracje, adresy punktów sprzedaży. Uzupełnieniem będą informacje i porady dotyczące zdrowia, pielęgnacji, żywienia, zabawy i edukacji dzieci.

Modern Life
Modern Life

Aby ułatwić Państwa "poszukiwania" w sieci magazyn Comfort Life oferuje Państwu specjalny dodatek Modern Life. Tutaj znajdą Państwo najciekawsze produkty z najnowszej oferty najlepszych sklepów internetowych. To duża oszczędność czasu dla każdego, kto chce być na bieżąco z przebogatą ofertą sklepów on-line. Ułatwimy zakup oryginalnych i niepowtarzalnych produktów, będących np. doskonałym pomysłem na prezent.


Nasze portale

separator

Produkcje

Living Room Decoration & Design Comfort Life Dom Idealny
Ogród Idealny e-Zakupy Design Online Modern Life Kominek Idealny Świat Dziecka